604476-2021 - ÄndringSverige-Karlstad: Trycksaker och tillhörande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för Kopierings- och Tryckeritjänster
Referensnummer: 2020/00017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Mora kommuns inköpscentral i samarbete med Älvdalens kommun och Orsa kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling gällande Ramavtal för kopierings- och tryckeritjänster.
Upphandlingen är indelad i delområden och avser tryckeritjänster i mindre format inklusive kopieringstjänster och tryckeritjänster i storformat inklusive mässprodukter.