604484-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse byggmaterial av trä – Trä-och byggvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrä-och byggvaror
BeskrivningUpphandlingen omfattar trä- och byggnadsmaterial med möjlighet till upphämtning inom 20 minuters körtid för kommunen samt leverans inom Sigtuna kommun. För specifikation av vilka material som normalt kommer att förekomma, se prisbilaga.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44191000 Diverse byggmaterial av trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118721:Lot:1