2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt matbröd, konditorivaror och färdiga smörgåsar
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose beställarens behov av färskt matbröd, konditorivaror och färdiga smörgåsar. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden: A. Inköp av färskt matbröd, konditorivaror och färdiga smörgåsar inklusive leverans B. Hämtköp av färskt matbröd, konditorivaror och färdiga smörgåsar vilket avser fysiska inköp i butik Någon garanterad volym kan inte utlovas i denna upphandling.
Intern identifierare: U-044-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000