604557-2021 - PlaneringSverige-Kalmar: Dataarkivering
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Koncernövergripande e-arkiv
Referensnummer: 2021-65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72252000 Dataarkivering
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI e-arkiv
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48329000 Bildbehandlings- och arkiveringssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI för ett koncernövergripande e-arkiv.