See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesivagn till Region Skåne
Beskrivning: Anestesivagnen innehåller bland annat läkemedel och diverse material som används vid anestesi/sedering.
Intern identifierare: 2024-O000242
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33170000 Anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000