See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Kumla kommun
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas.
Föregående meddelande: 105490-2024
Intern identifierare: 10490:12
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop via DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000