604710-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Ortopediska implantat Rygg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska implantat Rygg
BeskrivningUpphandlingen avser ryggimplantat
Intern identifierare2023-O002276
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation VRF - Generella krav
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter