604728-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Skärholmen: Städning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård för förskolor och fritidslokaler inom Skärholmens stadsdelsförvaltning.
Referensnummer: SKHLM 2021/721
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms stad, Skärholmens stadsdelsnämnd genom Skärholmen stadsdelsförvaltning, inbjuder er härmed att ansöka om att lämna anbud i upphandling av lokalvård åt Skärholmen stadsdelsförvaltning – förskolor och fritidslokaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen