604755-2023 - ÄndringSverige-Nässjö: Vägbeläggningsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beläggningsarbeten och anläggningsarbeten i Nässjö kommun
Referensnummer: 3.3.2 2023-160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233222 Vägbeläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Nässjö Affärsverk AB avser att upphandla entreprenör för beläggnings- och anläggningsarbeten inom Nässjö kommun.