2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Västerviks kommun inklusive de kommunala bolagen upphandlar företagshälsovård. Takvolym 26 Mkr.
Intern identifierare: U-050-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Företagshälsovård för medarbetare i Västerviks kommun och kommunens bolag.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Företagshälsovård
Intern identifierare: 1703658-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (1)
Intern identifierare: 1707819-1