2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av fyrfackskärl med tillbehör inkl montering, lagring och distribution
Beskrivning: Upphandling sopbil
Intern identifierare: 25/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000