605018-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Fastighetssmide service och reparation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetssmide service och reparation
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende ett ramavtal för fastighetssmide service och reparation vid SÖRABs anläggningar. Tveka inte att ställa frågor vid otydligheter. Vi ser fram emot ert anbud!
Intern identifierareUH2026-10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44310000 Metalltrådsprodukter, 44316500 Smide, 71550000 Smedtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFastighetssmide
Intern identifierareFastighetssmide service och reparation