2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunförsäkring Knivsta kommun 2026-01-01
Beskrivning: Upphandling av kommunförsäkring för Knivsta kommun avseende perioden 2026-01-01--2028-12-31 +1 +1 optionsår.
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000