605099-2019 - PlaneringSverige-Linköping: Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Endoskopidiskdesinfektorer och torkskåp
Referensnummer: UC-2019-350
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI Endoskopidiskdesinfektorer och torkskåp.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33191100 Steriliseringsapparat
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen