See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult: detaljplanering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar teknisk konsult: detaljplanering. Ramavtal med max fem (5) leverantörer kommer att tecknas.
Intern identifierare: KS 2025/00277
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000