See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - Renovering Edsbergs - K4 Projektering
Beskrivning: Denna anbudsinbjudan avser köp från Dynamiskt inköpssystem (DIS) för tekniska konsulter till Käppalaförbundet KF2021-134 Del 10 Projektledning, avseende Uppdragsansvarig konsult (generalkonsult). Kontraktet avser ett generalkonsultuppdrag.
Intern identifierare: KF2025-188
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000