See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonstvätt - maskintvätt och handtvätt
Beskrivning: Maskin- och handtvätt av kommunen och bolagens fordon.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fordonstvätt - maskintvätt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88427:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fordonstvätt- handtvätt och invändig tvätt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88427:Lot:2