605382-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Finansiell fordonsleasing utan tilläggstjänster för fordon upp till 3,5 ton
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell fordonsleasing utan tilläggstjänster för fordon upp till 3,5 ton
BeskrivningFinansiell fordonsleasing utan tilläggstjänster för fordon upp till 3,5 ton
Intern identifierare24RS880
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsinbjudan
BeskrivningFinansiering Fordonsleasing
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsmall