See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggmaterial avseende fastighetsförnödenheter
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp ramavtal med leverantör för det löpande behovet av byggmateriel.
Intern identifierare: 20/177
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000