See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferenser och möte: Dynamiskt inköpssystem
Beskrivning: Upphandling av bokningar om Konferenser och möte: Dynamiskt inköpssystem
Intern identifierare: 2024-O001161
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen omfattar inrättandet av ett dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ansökningsinbjudan
Beskrivning: Se anbudsunderlag
Intern identifierare: 1690920-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell Kravspecifikation - Konferensanläggning (1)
Intern identifierare: 1776768-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1 Skåne Nordost
Beskrivning: se anbudsunderlag
Intern identifierare: 1690926-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 2 Skåne Nordväst
Intern identifierare: 1690923-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 3 Skåne Sydost
Intern identifierare: 1690922-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 4 Skåne Sydväst
Intern identifierare: 1690925-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsinbjudan steg 2
Intern identifierare: 1782773-6