6055-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattenreningsutrustning – Vattenrening
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVattenrening
BeskrivningVattenreningsanläggning till Huddinge, Njurmedicin
Intern identifierareK 2023-6095
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMTU/MTP