2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster för nyhetstidningen 8 Sidor
Beskrivning: Tryckeritjänster för papperstidningen 8 Sidor
Intern identifierare: MTM2026/361
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000