See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färgmaskin för patologi och cytologi
Beskrivning: Färgutrustning för rutinfärgning för patologen och cytologen
Intern identifierare: RS 2024-00828
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000