2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Miljökonsulter - Periodiska besiktningar gällande Källby avloppsreningsverk , Värpinge slamdepå, Klagshamn avloppsreninsverk och Sjölunda avloppsreningsverk
Beskrivning: Utförande av periodiska undersökningar enligt fastställd handlingsplan för 2024 vid Källby avloppsreningsverk, Värpinge slamdepå, Klagshamn avloppsreningsverk och Sjölunda avloppsreningsverk.
Intern identifierare: 24/00877
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000