Projektering och utredning VA ledningsnät 2021. Version 2 - Tekniska konsulter
Referensnummer: KS 2020/590
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71321300 Konsulttjänster inom VA
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Ängelholms kommuns behov av konsulttjänster för projektering och utredning av VA ledningsnät av uppdrag av varierande storlek. Uppdrag innebär enskilda konsultuppdrag inom fackområdet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen