2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenteknik
Beskrivning: Vattenteknik, tre delområde. PH-elektroder, Filterpatroner, Labbutrustning samt förbrukningsmaterial
Intern identifierare: HEM 2025/00282
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Laboratorier utrusning för process industri enligt beställarens behov.
Intern identifierare: 1723446-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del A - PH-Elektroder
Beskrivning: Inköp av PH-Elektroder
Intern identifierare: 1775653-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del B - Filterpatroner
Beskrivning: Inköp av filterpatroner enligt beställarens behov
Intern identifierare: 1775732-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del C - Labbutrustning och förbrukningsmaterial
Beskrivning: Inköp av övrigt labbutrustning
Intern identifierare: 1775733-3