2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teleradiologi Elektiv
Beskrivning: Ramavtal för Elektiv (dagtid) distansgranskning av radiologiska bilder.
Intern identifierare: RS 2026-04829
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85150000 Medicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000