2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF - Entreprenad Mark och anläggning område Uddevalla
Beskrivning: VF - Entreprenad Mark och anläggning område Uddevalla Västfastigheter bygg och förvaltning genomför upphandling av ramavtal gällande mark och anläggnings entreprenader inom det geografiska området Uddevalla. Detaljerad beskrivning av upphandlingens omfattning framgår av förfrågningsunderlag/upphandlingsdokument VF - Entreprenad Mark och anläggning område Uddevalla
Intern identifierare: SFSS 2026-01522
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45236000 Markanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000