2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem avseende ELINSTALLATIONER
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem avseende ELINSTALLATIONER för Käppalaförbundet
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001