See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elnätsmaterial
Beskrivning: Upphandlingen avser elnätsmaterial enligt bifogade upphandlingsdokument
Föregående meddelande: 180758-2020
Intern identifierare: 19/77
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000