606034-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengöring av avfallsbehållare – Kärltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvätt
BeskrivningKärlttvätt till MKB Fastighets AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKärltvätt