See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans och montage av pumpar
Beskrivning: Luleå Energi AB inbjuder till anbudsansökan avseende leverans och montage (uppriktning, balansering och vibrationsmätning) av pumpar.
Föregående meddelande: 637654-2020
Intern identifierare: 20/132
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42120000 Pumpar och kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000