606048-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Förmedling av talare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmedling av talare
BeskrivningUpphandlingen omfattar förmedling av talare, föreläsare och moderatorer.
Intern identifierareFK 2025/020232
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörmedling av talare