2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Upphandlingen av ett ramavtal avseende profilprodukter. Leverantören ska även tillhandahålla en väl fungerande webbutik.
Intern identifierare: HS 2026/516
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1947161-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1947287-1