2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulgrävare
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för köp av hjulgrävare.
Intern identifierare: MLAB-2024-00004
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000