Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75124000 Administration avseende rekreation, kultur och religion
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Kompletterande information: -