606253-2021 - ResultatSverige-Norrtälje: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktningsmän
Referensnummer: UH-2021-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Besiktningsmän  enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Besiktningsman bygg
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Enligt upphandlingsdokumenten
Besiktningsman VVS
Del nr: 2
Besiktningsman el
Del nr: 3
Besiktningsmän mark
Del nr: 4