606285-2023 - ResultatSverige-Gislaved: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Porslin- och restaurangutrustning
Referensnummer: 22-257-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser successiva leveranser av porslin- och restaurangutrustning till Gislaveds kommun och Gnosjö kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39221100 Köksgeråd, 39221110 Porslin
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se information i underlaget.