606327-2021 - ÄndringSverige-Boden: Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsmäklartjänster 2021
Referensnummer: KS 2021/353
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Fysisk planering på Samhällsbyggnadsförvaltningen i Bodens Kommun inbjuder er här med att lämna anbud på fastighetsmäklartjänster.
Bodens Kommun avser att teckna kontrakt med tre (3) stycken leverantörer med rangordning.