606469-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Lås- och passagearbeten, Stockholmshem
Referensnummer: 2021-1487
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lås- och passagearbeten, Stockholmshem