See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniskt konsultstöd för om- och nybyggnation lantbruk och lab.
Beskrivning: Sveriges lantbruksuniversitet (hedanefter kallat SLU) inbjuder till anbudsgivning i upphandling av Tekniskt konsultstöd för om- och nybyggnation lantbruk och lab. enligt angivna förutsättningar i upphandlingsdokumenten med bilagor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tekniskt konsultstöd för om- och nybyggnation lantbruk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106240:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tekniskt konsulttöd lab
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106240:Lot:2