Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/05/2024