606643-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Lidköping: Informations- och marknadsföringsprodukter
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: 2021-5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling Västra Skaraborg inbjuder er att lämna anbud på profilprodukter för Lidköpings Kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18530000 Presenter och priser, 18930000 Säckar och påsar, 18931100 Ryggsäckar, 22400000 Frimärken, checkformulär, sedlar, aktiebrev, reklamtrycksaker, kataloger och manualer, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 30192000 Kontorsmateriel, 39295200 Paraplyer, 39514100 Handdukar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen