2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekvisitionsläkemedel - ATC-kod N 2027 (Sydöstra-K)
Beskrivning: Rekvisitionsläkemedel - ATC-kod N
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001