See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompressionsprodukter
Beskrivning: Region Hallands samlade behov av kompressionsprodukter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kompressionsstrumpa, knä och lår, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33180000 Funktionellt stöd, 33196000 Medicinska hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kompressionsstrumpa, knä och lår, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kompressionsstrumpa, ben - två lagers kompressionsstrumpa, knä, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kompressionsstrumpbyxa, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kompressionsbyxa, utan fot för nedre extremiteter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kompressionsärm, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Kompressionsärm, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Kompressionshandske, utan fingrar, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Kompressionshandske, med fingrar, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Kompressionshandske, utan fingrar, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Kompressionshandske, med fingar, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Justerbar kompression
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Kompressionspåtagare i textil för arm och/eller ben
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Kompressionspåtagare i metall för arm och/eller ben
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Kompressionsstrumpa för lymfödem, masserande och stödjande, för nattbehandling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Kompressionspump, inkl tillbehör
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Kompressionsprodukt, tåhätta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Kompressionsprodukt, tåhätta, måttsydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Kompressionsprodukt, ben och fot, knä, lår och stumpbyxa, måttsydd, rundstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Kompressionsprodukt, ben och fot, knä, lår och strumpbyxa, måttsydd, flatstickad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Kompressionsstrumpa ben - Två lagers kompressionsstrumpa, knä, måttsydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Kompressionsbyxa utan fot för nedre extremitet, måttsydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Kompressionsärm, rundstickad, måttsydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Kompressionsärm, flatstickad, måttsydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Kompressionshandske, rundstickad, måttsydd, utan fingrar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Kompressionshandske, rundstickad, måttsydd, med fingrar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Kompressionshandske, flatstickad, måttsydd, utan fingrar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Kompressionshandske, flatstickad, måttsydd, med fingrar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123310:Lot:28