Inbjuder er att lämna anbud i vår upphandling av säkerhetsprodukter och kompetensförsörjning med inriktning mot brandvägg.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 50312000 Underhåll och reparation av datautrustning, 50312300 Underhåll och reparation av datanätutrustning, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen