2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två mindre passagerarbåtar
Beskrivning: Två mindre passagerarbåtar enligt upphandlingsunderlaget
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001