2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containrar och andra insamlingsbehållare för avfall
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal avseende inköp av containrar och andra insamlingsbehållare.
Intern identifierare: 2024-00054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000