See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för R7 e-arkiv
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för avrop av förvaltning, konsulttjänster och vidareutveckling av R7e-arkiv enligt beskrivning i Upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103290:Lot:1