607147-2023 - ResultatSverige-Umeå: Konsulttjänster för upphandling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingskonsulter
Referensnummer: FS2.1.2-1113-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för upphandlingskonsulttjänst inom 2 områden:
a) Delområde IT
b) Delområde varor och tjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ramavtalsområde Konsult för upphandling av IT-produkter och IT-tjänster
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalsområde Konsult för upphandling av varor/tjänster
Del nr: 2